A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

День Європи

Дата: 15.05.2020 13:04
Кількість переглядів: 273

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи,  відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Для українців це особливий день. Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

В рамках проведення цьогорічного Дня Європи в Україні в закладах освіти Великобілозерської сільської ради до Дня Європи проведено в онлайн-режимі:

  1. Конкурс малюнків на тему «Україна - серце Європи» для учнів 1-­4 класів загальноосвітніх шкіл.
  2. Відео-конкурс для учнів 5-6 класів загальноосвітніх шкіл на тему «Яка країна Європи цікавить вас найбільше? Чому?».
  3. Відео-конкурс для учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл на запропоновані теми:
  • Якою ви бачите Україну через 20 років?;
  • Чи стала Україна за останні декілька років більш європейською країною?;
  •  Я - Європеєць;
  •  Як ви розумієте поняття «цінності»? Як саме кожна з них може бути реалізована на рівні держави та безпосередньо кожним із нас?

Пропонуємо Вам  переглянути відео на Fasebook – сторінці Вісник Білозерки за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1690752804554153/permalink/2318395075123253/

Кращі роботи учнів закладів освіти Великобілозерської ОТГ відправлені для участі в конкурсі ,,День Європи в Україні” до Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації.

Щиро вітаємо Вас з Днем Європи! Наша держава вже зробила рішучі кроки в напрямку вступу до європейської спільноти. Незважаючи на всі перепони і труднощі,  Україна стане повноправним членом  європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

 

Головний спеціаліст

ВОКТОКСМС ВСР                                     Лілія КОСАРЕВСЬКА« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора