A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Сесія № 8 (22.02.2016)

УКРАЇНА

Великобілозерська сільська рада

Великобілозерського району Запорізької області

Сьомого скликання

Восьма  сесія

Рішення

22.02.2016                                                                                                      № 12

 

Про звіт сільського голови

про роботу виконавчого

комітету сільської ради

за  2015 рік

 

Керуючись п.п.9 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Великобілозерська сільська рада

вирішила :

  1. Інформацію Великобілозерського сільського голови про роботу виконавчого комітету сільської ради за  2015 рік взяти до відома.
  2. Сільському голові продовжувати роботу щодо ремонту доріг комунальної власності сільської ради, освітлення вулиць та роботи по благоустрою села.

                          

 Сільський голова                                                     Г.Д.  Корж

 

Звіт

сільського голови про проведену роботу за 2015 рік

 

      Відповідно до п.9 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський голова звітує про роботу виконавчого комітету за 2015 рік.

Звіт – це не лише можливість підбити підсумки зробленого за минулий рік, а й чудова нагода порадитися з вами щодо визначення пріоритетних напрямків діяльності сільської ради на 2016 рік. Основною формою роботи виконавчого комітету сільської ради є його засідання. У звітному 2015 році було проведено 13 засідань виконавчого комітету, на яких   розглянуто  46 питань  та прийнято 46 рішень та 15 пленарних засідань сесій, на яких розглянуто 139 питань та прийнято 137 рішень. Переважна більшість з них це вирішення бюджетних питань та земельних. Сільська рада у своїй діяльності керується Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Конституцією України та Законами України, а також іншими нормативно правовими актами.

На території сільської ради знаходиться 1269 господарств, в яких налічується 3200 населення.

      На засіданнях виконавчого комітету заслуховуються звіти про роботу керівників об’єктів комунальної власності сільської ради, роботу по обслуговуванню одиноких і одиноко проживаючих громадян центром соціальної допомоги, стан пожежної безпеки на території сільської ради, питання благоустрою території, організація і проведення оплачуваних громадських робіт, двічі на рік заслуховується інформація щодо вимог Указу  Президента України від 07.02.2008 №109/2008 по зверненню громадян. З метою дотримання правил поведінки, належного правопорядку в місцях відпочинку,  попередження правопорушення серед неповнолітніх щороку на засіданні виконавчого комітету заслуховується питання про стан боротьби  зі злочинності та охорони громадського поряду на території сільської ради.

     За 2015 рік до сільської ради звернулося 147 осіб, в тому числі на особистому прийомі – 62 особи, видано 2088 довідок, а також проводиться робота по вчиненню нотаріальних дій з питань, віднесених законом до їх відання. Було вчинено 334 нотаріальні дії.

Загальна результативність розгляду питань, порушених у зверненні знаходяться на задовільному рівні. Прийом громадян у сільській раді здійснюється відповідно до затвердженого графіку особистих прийомів громадян.

До відання виконавчих органів належить делеговані повноваження в галузі оборонної роботи та участь у здійсненні заходів, пов’язаних з мобілізаційною підготовкою та цивільною обороною на відповідній території. За 2015 рік призвано по мобілізації 19 осіб та ведеться робота по врученню повісток для проходження медичної комісії військовозобов’язаних та уточнення облікових даних.

         При сільській раді створено трудовий архів ліквідованих установ. За 2015 рік за довідками звернулися 31 особа.

      Рішенням сесії сільської ради від 24.12 2015 року № 6 затверджена програма «Турбота» на період 2016-2017 роки, мета якої своєчасна підтримка учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, учасників АТО, ветеранів праці, пенсіонерів, одиноко проживаючих, людей похилого віку, фінансове забезпечення якої здійснюється за рахунок сільського бюджету. В 2015 році  було виділено 62080 гривень.

На виконання Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» придбаний будинок вартістю 40000 гривень за рахунок обласного бюджету в сумі 15000грн. та сільського – 25000 гривень дитині-сироті Деркавець Ользі Петрівні, якій в листопаді 2015 року виповнилося 18 років.

З метою реалізації державної політики щодо забезпечення права дітей на здобуття повної загальної середньої освіти виконавчим комітетом проводиться робота з обліку дітей шкільного та дошкільного віку щодо охоплення їх навчанням. Складаються та уточнюються списки дітей шкільного та дошкільного віку.

        Формування сільського бюджету  проводиться згідно Бюджетного Кодексу України,  Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік».

         За підприємствами, організаціями, підприємцями закріплюються  території села,  за  санітарний стан яких вони несуть відповідальність.

         Великим  недоліком   є те, що жителі  села  самовільно  руйнують  житлові  будинки, внаслідок чого з’являються  стихійні  звалища.

Депутатам сільської ради та  членам виконкому  потрібно  відноситися  до цього питання  якомога  серйозніше  та  своєчасно повідомляти  про ці неправомірні  дії  до сільської ради.      Згідно з заключеними договорами з центром зайнятості проводилися  громадські роботи з залученням  безробітних працівників по приведенню в належний стан об’єктів масового перебування людей, узбіччя автошляхів, парків, проводилися роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Робота  виконавчого комітету, згідно наданих йому повноважень складається з таких основних напрямків – освіта, культура,  охорона здоров’я, соціальний захист, дотримання правопорядку, охорона природи.

На виконання Програми «Збереження братських могил, меморіалів, пам’ятників, пам’ятних знаків  загиблим у роки Великої вітчизняної війни та воїнам- афганцям   на території Великобілозерської сільської ради» на 2014 - 2015 роки до дня Перемоги проведено ремонт та реконструкція пам’ятників загиблим воїнам під час Великої Вітчизняної війни, які розташовані по вул.. Чонгарська,  вул.. Яблунева,   на будинку № 13 по вул.. Чонгарська, в якому проживав учасник бойових дій  майор Молюга Петро Власович встановлена меморіальна дошка.

У зв’язку з відзначенням дня Незалежності України розпорядженням сільського голови від 20.08.2015 року № 91-ОД були нагороджені                       13  учасників антитерористичної операції медаллю «За оборону рідної держави» та надана грошова допомога в розмірі 1000 гривень кожному, двічі з однодневного заробітку працюючих були зібрані кошти для учасників АТО та складений для них Великодний кошик.

При сільській раді утворена адміністративна комісія, яка розглядає справи про адміністративні правопорушення. У 2015 році було розглянуто 6 справ, за статтями 183, 180, 156, всі притягнуті до адміністративної відповідальності.

У 2015 році  проведена реконструкція  водопровідних мереж вулиць Яблунева, Мічуріна, Комунарів, Студентська, Південна та виготовлена документація на водопровідну мережу по вул.. Кокка.

    На сьогодні комунальне підприємство «Білозерка» перебуває у нелегкому становищі, оскільки збільшилися витрати на пальне, необхідне для заправки транспорту, тому з 01.01.2015 року підвищена плата за вивіз твердих побутових відходів. При цьому багато жителів ухиляється від оплати коштів за надані послуги та не заключають договора по вивозу твердих побутових відходів над цим теж треба попрацювати депутатам та членам виконавчого комітету.

Дбати про своє село повинен кожен, задавши собі питання: «А що я роблю для того, щоб мій двір, моя вулиця були чистими?»

 

         Дякую за увагу.

Голова виконавчого комітету                                                Г.Д.Корж

 

УКРАЇНА

Великобілозерська сільська рада

Великобілозерського району Запорізької області

Сьомого скликання

Восьма  сесія

Рішення

 

22.02.2016                                                                                                      № 13

                                                                                     

Про перейменування вулиць

території Великобілозерської сільської ради

              З метою виконання Закону України ”Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”,  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції мешканців вулиць Чекістів, Щорса, Комунарів

Великобілозерська сільська рада

вирішила :

  1. Перейменувати вулицю Чекістів с. Велика Білозерка (частина І села) Великобілозерського району Запорізької області на вулицю Чарівна без зміни поштових номерів житлових будинків, установ, споруд.

            Перейменувати вулицю Щорса с. Велика Білозерка (частина І села)  

            Великобілозерського району Запорізької області на вулицю Шкільна без зміни 

            поштових номерів житлових будинків, установ, споруд.

      Перейменувати вулицю Комунарів с. Велика Білозерка (частина І села)      

      Великобілозерського району Запорізької області на вулицю Берегова без зміни  

      поштових номерів житлових будинків, установ, споруд.

      Перейменувати вулицю Красіна с. Велика Білозерка (частина І села)     

      Великобілозерського району Запорізької області на вулицю Козацька без зміни 

      поштових номерів житлових будинків, установ, споруд.

 

2. Вважати правомірним використання старої назви вулиць в правовстановлюючих документах до моменту набрання чинності  нормативно-правових актів щодо фінансування цього питання.

3. Секретарю сільської ради в місячний термін повідомити про відповідні зміни Державне підприємство «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, реєстр виборців відповідно до цього рішення.

4. Оператору комп’ютерного набору оприлюднити дане рішення на сайті сільської ради та дошці оголошень сільської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради соціальних питань та з фінансово-економічних питань та бюджету.

 

Сільський голова                                                         Г.Д.Корж            

                                                       

УКРАЇНА

Великобілозерська сільська рада

Великобілозерського району Запорізької області

Сьомого скликання

Восьма  сесія

Рішення

 

22.02.2016                                                                                                      № 14

                                                                                     

Про передачу земельної

ділянки у власність

 

Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст.12,40,118,121, Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Бондаренка Олексія Олексійовича від 03.02.2016р. № Б-16/2

Великобілозерська сільська рада

вирішила :

1. Затвердити:

1.1 Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натуру (на місцевості) загальною площею 0,1544га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою с. Велика Білозерка вул. Щорса 84а.

2.Передати безоплатно у власність громадянину Бондаренку Олексію Олексійовичу земельну ділянку площею 0,1544 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою с. Велика Білозерка вул. Щорса 84а.

3. Громадянину Бондаренку Олексію Олексійовичу:

3.1 забезпечити державну реєстрацію  права власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

3.2 виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог  ст.91 Земельного кодексу України.

 

Сільський голова                                                         Г.Д.Корж

 

 

УКРАЇНА

Великобілозерська сільська рада

Великобілозерського району Запорізької області

Сьомого скликання

Восьма  сесія

Рішення

 

22.02.2016                                                                                                      № 15

 

Про затвердження

переліку земельних ділянок,

які готуються на земельні торги

        Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні» керуючись ст.136, Земельного кодексу України урахувавши звернення громадянки Супрун Світлани Миколаївни від 18.01.2016 № С-04/2  щодо відведення  земельної ділянки для комерційного використання та Пастернака Юрія Григоровича від  17.02.2016 №П-30/2 щодо отримання  земельної ділянки на конкурсних засадах

Великобілозерська сільська рада

вирішила

1.Затвердити перелік земельних ділянок, на які необхідно виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для підготовки  на земельні торги по передачі права оренди на земельні ділянки для комерційного використання   

 -земельна ділянка по вул. Чекістів орієнтовною площею   0,0120 га 

- земельна ділянка по вул. Набережній орієнтовною площею 0,0919га

2. Підготувати заявку до територіального відділу Держземагеокадастру на розміщення

на сайті інформації про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою на вказані земельні ділянки.

.

Сільський голова                                                                                       Г.Д.Корж

                                                                                                       

УКРАЇНА

Великобілозерська сільська рада

Великобілозерського району Запорізької області

Сьомого скликання

Восьма  сесія

Рішення

 

22.02.2016                                                                                                      № 16

 

Про внесення змін до

складу конкурсної комісії 

 

       З метою визначення суб’єкта з виконання робіт із  землеустрою , оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах , відповідно до частини 6 статті 136 Земельного Кодексу України та пункту 8 «Положення про міністерство аграрної політики та продовольства України , затвердженого Указом Президента України від 23.04.2011року № 500 , Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 року № 579 , керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про оцінку земель» ,

Великобілозерська сільська рада

вирішила :

     1. Внести зміни до п.1 рішення сільської ради від 19.03.2014 №10 «Про створення комісії   з    відбору виконавців    послуг  з виконання робіт   із землеустрою,  оцінки земель та визначення виконавця  земельних торгів на конкурентних засадах»  і затвердити персональний склад комісії.(додаток1)

 

 

Сільський  голова                                                                Г.Д.Корж

 

 

                                                                                                                         Додаток  1

                                                                                                                         до рішення сільської ради

                                                                                                                         від  22.02.2016 № 16

 

Склад конкурсної комісії

Великобілозерської сільської ради по відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця   земельних торгів на конкурентних засадах

 

Голова комісії -  Жмурко Андрій Миколайович - заступник сільського  голови  з                  

                                                                                     виконавчих питань

Секретар  -         Бойко Віталій Анатолійович- спеціаліст І категорії сільської ради

Члени комісії     Будко Валентина Михайлівна - секретар сільської ради

                         Черепанова Наталія  Олександрівна  - діловод сільської  ради

                         Щетиніна Галина Василівна -депутат сільської  ради

                         Гавронська Вікторія Вікторівна  - головний бухгалтер сільської  ради

                         Кириленко Олексій Федорович  представник держгеокадастру

                                                                                        (за згодою).

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь