Одинадцята сесія (18.03.2021)

1.

2.

Про звіт виконання Програми «Питна вода» на 2020 рік, затвердженої рішенням сільської  ради від 20.12.2019 №1 (із змінами)

3.

Про звіт виконання Програми ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, затвердженої рішенням сільської ради  від 20.12.2019№3

4.

Про звіт виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік, затвердженої рішенням сільської ради  від 20.12.2019 № 2 (із змінами)

5.

Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Великобілозерської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.12.2020 №10 (із змінами)

6.

7.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 29.08.2019 №5 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради» (із змінами)

8.

Про надання матеріальної допомоги

9-151.

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

152.

Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2020 № 132 «Про бюджет Великобілозерсьої територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами та доповненнями)

ЗАМІНА:  ПОСИЛАННЯ

153.

154.

Про умови оплати праці сільського голови у 2021 році

ЗАМІНА ПИТАННЯ 9:

Про внесення змін до рішення Великобілозерської сільської ради від 03.04.2018 № 05 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність Супрун С.М. і Євсюковій Н.В.»

ДОДАТКОВЕ ПИТАННЯ 155:

Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на території Великобілозерської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 25.01.2021 № 6