Шановні працівники соціально сфери!

Дата: 02.11.2017 20:42

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що ті українці, які потребують допомоги, уваги й підтримки держави не забуті, не покинуті, бо відчувають себе захищеними у цей непростий для нашої держави час. Ви, дорогі працівники соціальної сфери, є ті хто приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ті хто від проблем не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного, А тому служіння обраній вами справі, почуття обов’язку, високий професіоналізм, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
 З почуттям великої вдячності бажаємо Вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, подальших успіхів у роботі.
  Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя завжди дають дружні сходи в серцях і душах людей!