«Янголи на білих крилах»

Дата: 22.02.2018 20:28

Фото без опису 20 лютого ,з метою вшанування героїв Небесної сотні, з учнями Великобілозерського навчально - виховного комплексу №1   проведено   годину пам’яті «Янголи на білих крилах». Працівники бібліотеки зробили екскурс в історію тих подій,  відзначивши  мужність та героїзм патріотів, які, не шкодуючи власного життя, відстоювали наше світле майбутнє. Кожен учень торкнувся пам’яті священного вогню – частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

Для відвідувачів  бібліотеки оформлена тематична виставка

«Гірко плаче Україна за своїми синами», де читачі  мають можливість ознайомитися з літературою, у матеріалах якої висвітлюються вищезгадані події.