A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Увага конкурс

Дата: 19.07.2017 18:32
Кількість переглядів: 425

Фото без опису

Школярів та студентів запрошують долучитися до пошуку пам’яток історії та культури

ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» продовжує проведення Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України».  Другий тур огляду, який розрахований на дітей шкільного віку та студентство, триватиме з 19 червня по 16 грудня 2017 року за підтримки Міністерства освіти  і науки України та Міністерства культури України.

Проведений у 2016 році перший тур огляду  підтвердив доцільність таких заходів, і викликав зацікавленість численних учасників. Ними були створені цікаві екскурси в історію свого краю, описи пам’яток, наведені легенди, що  пов’язані із забутими пам’ятками, написані вірші та оповідання.

Підсумком другого туру стане виставка творчих робіт, яка відбудеться  16 грудня 2017 року в Галереї «Печерська»  ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури».

Положення про Всеукраїнський огляд творчих робіт «Забуті  пам’ятки  історії та культури України» та бланк заявки розміщено на сайті. Особи, які бажають взяти участь в огляді, надсилають заявку, фото пам’ятки та творчі роботи  на ел.адресу: Kult_center@ukr.net до 1 жовтня 2017 р.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора