стихія

Дата: 24.01.2018 18:08

Велика кількість снігу за одну добу випала у селах Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади. В результаті погіршення погодних умов,снігопаду та сильних поривів вітру утворилися снігові замети. Затор змусив водіїв стати заручниками погодних умов,чекати на допомогу,яка не змусила на  себе довго чекати,тому що живуть, працюють в громаді не байдужі люди, готові швидко прийти на допомогу. Головна задача була допомогти людям.

З четвертої години ночі розпочалася боротьба зі сніговою стихією, яка тривала майже сутки, і результат не забарився. Всі комунальні дороги та дороги місцевого значення розчищені вчасно.  Працювало 11 одиниць техніки.

Велика подяка керівникам та працівникам сільськогосподарських підприємств району, ТОВ «Агростиль 2011»,КП «Білозерка»,К-Дніпровського райавтодор.