Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Компенсація

Дата: 19.07.2017 18:07
Кількість переглядів: 456

Фото без опису

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що для реалізації бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» Міністерству аграрної політики та продовольства України передбачено видатки в обсязі 550 млн. гривень.

Часткова компенсація надається сільгосптоваровиробникам за техніку та обладнання, придбані у заводів-виробників або їх дилерів, на безповоротній основі у розмірі 20 % вартості техніки та обладнання (без урахування ПДВ), зазначеної в акті приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державний банк і придбання з 15.03.2017 до 01.12.2017 року.

Вартість техніки, придбаної після 01.12.2017, підлягає частковій компенсації за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на наступний рік.

Перелік техніки, вартість якої частково компенсується державою, розміщено на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (офіційний сайт Мінагрополітики-Міністерство-Організаційна структура Міністерства-Департамент землеробства та технічної політики АПК – Технічна політика, біоенергетика-Перелік вітчизняної техніки та обладнання).

На теперішній час завершується процес укладання договорів між Міністерством аграрної політики та продовольства України та державними банками щодо реалізації програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Для отримання часткової компенсації сільгосптоваровиробники подають до державного банку такі документи:

1) Заявку на отримання компенсації;

2) Копію платіжного доручення;

3) Акт приймання-передачі техніки та обладнання;

4) Свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо вартість техніки підлягає державній компенсації).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора