Плекаємо патріотів України

Дата: 21.03.2018 17:35

Плекаємо патріотів України

13 березня у Великобілозерському НВК №1 пройшов День патріотизму. Діти заздалегідь готувалися до цього дня, оформляючи стінгазети «Патріотизм в обличчях та віршах». Було проведено конкурс читців поезій про Україну, де журі конкурсу кращими визнало учнів: Будко Анна,  2-Б клас, Кульчинський Ростислав,  2-А клас, Романенко Анастасія, 3-А клас, Панасенко Анастасія, 4 клас, Лосевська Катерина, 9 клас, Тендеренко Катерина, 10 клас . У конкурсі ораторів «Я хочу жити в мирі»  кращими ораторами виявилися учні Кравчук Анастасія, 2-А клас, Криворучко Каріна 3-Б клас, Білик Вероніка,5 клас.

Цього дня кожен із учнів та вчителів пройнявся духом патріотизму, почуттям гордості від того, що він є частиною найкращої держави – України.