Дата: 29.01.2018 17:16

Фото без описуВ Будинку культури Веикобілозерської сільської ради 26 січня 2018 року до Дня Соборності України проведено відео-екскурс  «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг» для  учнів 5 класу Великобілозерського  НВК № 1.

в краєзнавчій кімнаті оновлено фотостенд загиблих героїв жителів області «Нація існує доти, доки існують люди, готові її захищати»  з фото та біографією загиблих воїнів - жителів області, які загинули в боротьбі за свободу, територіальну цілісність та державний суверенітет України та перебігу антитерористичної операції.

В краєзнавчій кімнаті виготовлено та розміщено інформаційний стенд з біографією та фотоматеріалами про Героя  України, громадського активіста, волонтера Євромайдану  Синенка Сергія Петровича. З ним ознайомлюються всі  відвідувачі краєзнавчої кімнати.Фото без описуФото без опису