Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

УВАГА! 23 лютого відбудеться планова перевірка системи оповіщення!

Дата: 21.02.2022 14:16
Кількість переглядів: 270

Фото без опису

 

Шановні мешканці Великобілозерської сільської територіальної громади!

 

Відповідно до Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 733, Плану комплексної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Запорізької області, затвердженого головою облдержадміністрації Олександром Старухом 23.02.2022 сплановано проведення перевірки функціонування територіальної та місцевих автоматизованих системи оповіщення.

У зв’язку з цим, Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації проводить перевірку територіальної системи оповіщення з включенням електричних сирен та гучномовців, переключенням радіотрансляційних вузлів, телевізійних каналів обласного радіотелецентру із передачею тексту звернення, а саме, оперативний черговий Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації в 13.50 год. на протязі двох хвилин проводить запуск електросирен, після чого, з 14.00 год. до 14.10 год. по каналах Запорізької філії концерну радіомовлення та телерадіоорганізацій, які розташовані на території області і гучномовцям даної системи передається мовне повідомлення 3 рази:

«Увага всім!» Говорить Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації. Проводиться технічна перевірка системи оповіщення».

Шановні мешканці! Великобілозерська сільська рада звертається до Вас з проханням дотримуватись  при цьому спокою, продовжувати трудову діяльність та відпочинок і з розумінням ставитися до незручностей, які можуть виникнути під час проведення перевірки.

 

 

За інформацією відділу цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради 

 

 

 

                                     

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора