У Великобілозерському НВК №1 пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 15:37

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

«Небесна сотня – це посланці Бога

За нас віддали всі своє життя.

І в них біла лише одна дорога –

Пішли навіки в майбуття!…»

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах Великобілозерського НВК №1 пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Протягом дня у школі була проведена загальношкільна акція «Журавлики миру – Небесна Сотня» та бібліотечна виставка «День Героїв Небесної Сотні». «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану!»

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну.

Україна – це на все життя!

Україна -  понад усе!