20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 11:09

Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло вісім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у Сільському будинку культури було проведено урочистий захід  на тему: «Їх подвиг пам’ятатимемо завжди».

Головною метою заходу було ознайомити  присутніх  з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.

Держава визнала цих людей героями. Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героя України.

Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. На території Великобілозерської громади вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

За інформацією відділу освіти, культури,

туризму, охорони культурної спадщини,

молоді та спорту Великобілозерської сільської ради