Про підсумки I етапу обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!»

Дата: 16.02.2022 16:24

З метою виховання патріотизму, любові до України, формування у молоді патріотичних почуттів засобами літературного слова 15 лютого 2022 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради проведено I етап обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!» (далі - Конкурс). У Конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Великобілозерської сільської ради. На огляд журі було представлено 10 літературних творів та віршів, які своєю оригінальністю, нестандартністю композиційного втілення, новизною вразили членів журі.

За рішенням журі нагороджено грамотами Відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради:

за зайняте I місце:

• Дмитра ОСИПЕНКА, учня філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5 (керівник  - Анна ОСИПЕНКО);
  •  Вікторію ПОСТЕРНАК, ученицю Великобілозерського НВК №1 (керівник  - Ніна КОБЧЕНКО);
  • Анатолія СУПРУНА, учня Великобілозерського НВК №1(керівник  - Олена БАРАНОВА);
  • за зайняте II місце:
  • Любов ПЕЧЕРЕЙ, ученицю Філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №3 (керівник  - Любов ВАСИЛЕНКО);
  • Тетяну ОНОФРІЙЧУК, ученицю Філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №3 (керівник- Анжела БЕНЬ);
  • Дениса ПРОНІНА,  учня філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5 (керівник  - Анна ОСИПЕНКО);
  • Маргариту ХОМІК, ученицю філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5 (керівник  - Олена КУРТЯК);
  • Євгенію КРАСНОЩОК, ученицю Великобілозерської ЗОШ I-II ступенів №4(керівник  - Тетяна БАГНІЙ);
  •  за зайняте III місце:
  • Аліну НІКІТЕНКО, ученицю Філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №3 (керівник – Ольга ПЕРЕВАЛО).

Вітаємо переможців Конкурсу та бажаємо творчих успіхів, а авторам робіт, які посіли I місце, бажаємо перемоги у II етапі обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!», який відбудеться у березні 2022 року у м.Запоріжжі.