День єднання у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4

Дата: 16.02.2022 15:25

Метою Дня єднання є посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Відповідно до Указу Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО від 14 лютого 2022 року №53 у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4 16 лютого о 10.00 відбулося загальношкільне виконання Гімну України.

Здобувачі освіти та працівники закладу, бажаючи миру нашій Батьківщині, утворили ланцюг, який символізує єдність українського народу, як основу благополуччя держави.

До Вашої уваги пропонуємо переглянути виступ директора Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 Володимира СУПРУНА під час проведення урочистостей до Дня єднання за наступним посиланням: