A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Несплачений єдиний соціальний внесок, як наслідок - втрачений стаж

Дата: 16.02.2022 10:18
Кількість переглядів: 239

Фото без опису

 

Страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісячно сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок. Для зарахування періодів роботи до страхового стажу при призначені пенсії повинні бути виконані певні умови. І однією з умов є своєчасна сплата єдиного соціального внеску.

Станом на 01.02.2022 року по Великобілозерській сільській об'єднаній територіальній громаді та 8 фізичних осіб – підприємців мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску. Періоди, за які у Реєстрі застрахованих осіб немає даних про сплату єдиного внеску, не враховуються застрахованим особам при призначенні пенсії.

Відповідно до законодавства, якщо у суб’єкта господарювання є заборгованість із сплати єдиного соціального внеску, сплачені страхувальником поточні суми внесків зараховуються в рахунок погашення боргу у порядку календарної черговості його виникнення. Відновлення прав особи на отримання пенсії та виплат відбудеться лише за умови повного погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску.

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску є запорука зарахування страхового стажу сьогодні та призначення пенсії завтра.

Інформація про сплачені внески до Пенсійного фонду та кількості років страхового стажу доступна для застрахованих (працюючих або самозайнятих) осіб на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Найкращим способом отримати доступ до неї є реєстрація в особистому кабінеті (адреса порталу – http://portal.pfu.gov.ua).

 

 

Головне управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора