Соціальна робота – це покликання душі

Дата: 15.02.2022 16:52

Відділення соціальних послуг за місцем проживання Центру соціальних послуг щодня здійснює заходи, що складають зміст соціальної послуги догляд вдома та послуги натуральної допомоги.

Долаючи безліч кілометрів, соціальні робітники допомагають підопічним у придбанні та доставці продуктів харчування, медикаментів, надають допомогу в оплаті комунальних платежів, заносять дрова та вугілля, розпалюють печі, прибирають житло, приносять воду з колонки, готують їжу та здійснюють ще багато заходів, які полегшують побут особам похилого віку та особам з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності та потребують сторонньої допомоги, згідно з медичним висновком.