І пам'ять серця, і вічний смуток …

Дата: 15.02.2022 13:16

Летять… відлітають у вічність роки і, скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імена воїнів-афганців… всіх, хто захищав інтернаціональний обов’язок на території інших держав й виявив мужність. День 15 лютого 1989 року для багатьох став відліком, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів.

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану, виховуючи повагу до учасників військових подій, ознайомлення з трагічними сторінками нашої історії у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4 проведено ряд тематичних заходів:

- урок-реквієм «Біль афганської війни»;

- виховна година «Афганістан: подвиг, біль, пам'ять»;

- патріотичні читання «Ті спогади – то серця вічний біль»;

- година пам’яті «Страшними стежками Афганістану»;

- розповідь «Афганістан. Причини та наслідки»;

- перегляд відеопрезентацій «Пам’яті воїнам-афганцям» та «Афганістан: гіркої пам’яті ковток».