Про відвідування народним депутатом України Юлією Яцик медичних закладів Великобілозерської громади

Дата: 15.02.2022 11:53

В ході робочого візиту народного депутата України Юлії Яцик до Великобілозерської об’єднаної територіальної громади 08 лютого 2022 року, спільно з депутатами Запорізької обласної ради Наталією Кругляк та Олександром Білим, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, не омайнули увагою медичні заклади і завітали до КНП «Центральна лікарня» та Центр первинної медико-санітарної допомоги Великобілозерської сільської ради

Під час зустрічі мали нагоду ознайомитися з роботою закладів, поспілкуватися з приводу проблемних питань сільської медицини, оцінити рівень надання медичних послуг у громаді, матеріально-технічною базою та питанням проведення капітального ремонту 1-го та 2-го поверхів лікарні.

По завершенню візита було окреслено ряд завдань, які необхідно буде спільними зусиллями вирішити для користі та подальшого розвитку медицини Великобілозерської територіальної громади. В першу чергу, в рамках впровадження 1 етапу капітального ремонту Центральної лікарні необхідно розробити проектно-кошторисну документацію. Наразі цим питанням займається керівництво громади, а Юлія Григорівна, в свою чергу, сприятиме виділенню коштів у 2022 році з державного бюджету на реконструкцію лікарні.