Про підсумки обласного етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 14.02.2022 15:09

17 грудня 2021 року відбувся обласний етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 07.02.2022 № 62 «Про підсумки проведення обласного етапу XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2021/2022 н.р.» нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за зайняте ІІІ місце Будко Анну Павлівну, ученицю 6 класу Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради.

Вітаємо переможницю, бажаємо їй успіхів у навчанні та удачі в підсумковому етапі Конкурсу, який відбудеться 26 лютого 2022 року. Висловлюємо вдячність педагогу-наставнику Барановій Олені Володимирівні за підготовку учениці до Конкурсу.

Дякуємо! Пишаємось! Подальших успіхів!

За інформацією відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради