2 лютого виповнюється  210 років із дня народження Євгена Гребінки (1812 - 1848)

Дата: 02.02.2022 09:56

"Творець українського байкарства"

Сьогодні, 2 лютого, виповнюється 210 років із дня народження Євгена Гребінки (1812 - 1848), письменника, педагога, видавця, громадського діяча. Євген Гребінка, в основному, відомий українському читачеві як байкар. Хоча він набагато багатогранніша постать: талановитий лірик, прозаїк, видавець.  Є.П. Гребінка  протягом двадцяти років брав активну участь в українському  літературному процесі. Зрештою, якби не українець Гребінка, можливо,  Т. Г. Шевченка не викупили б із кріпацтва.

З метою вшанування пам’яті цієї яскравої особистості  1 лютого  2022 року в Сільському будинку культури організовано читання байок Євгена Гребінки «Творець українського байкарства» з учасниками гуртка художнього читання «Мова калинова» та членами любительського обєднання «Доньки Білої Зірки».

За інформацією Олени ПАТЕНКО, керівника любительського об'єднання, клубу за інтересами Сільського будинку культури