Великобілозерська сільська територіальна громада стала учасником пілотного проєкту з апробації «Рука допомоги»

Дата: 02.02.2022 09:28

Відділ соціального захисту населення інформує, що проєкт «Рука допомоги» був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Відтак, Міністерство соціальної політики України визначило дев’ять територіальних громад учасниками пілотного проекту з апробації механізму інтеграції соціальних виплат та соціальних послуг, спрямованих на надання малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям комплексної підтримки.

Всього у пілотному проекті візьмуть участь 14 громад:

• Зимнівська сільська територіальна громада (Волинська область),
  • Василівська міська територіальна громада (Запорізька область),
  • Великобілозерська сільська територіальна громада (Запорізька область)
  • Веселівська селищна територіальна громада, (Запорізька область),
  • Гуляйпільська міська територіальна громада, (Запорізька область),
  • Кам’янсько-Дніпровська міська територіальна громада, (Запорізька область),
  • Пологівська міська територіальна громада (Запорізька область),
  • Семенівська селищна територіальна громада (Полтавська область),
  • Бочечківська сільська територіальна громада (Сумська область)
  • Великописарівська селищна територіальна громада (Сумська область)
  • Новослобідська сільська територіальна громада (Сумська область),
  • Лиманська сільська територіальна громада (Одеська область)
  • Татарбунарська міська територіальна громада (Одеська область),
  • Вовчанська міська територіальна громада (Харківська область).

Фахівці із соціальної роботи, які працюють у цих громадах, будуть забезпечені планшетами та транспортними засобами (електровелосипедами), що допоможе їм бути мобільнішими під час роботи з сім’ями.

Під час пілотного проекту малозабезпечені сім’ї та одинокі матері отримуватимуть від держави не лише виплати, а й соціальні послуги, спрямовані на їх виведення із складних життєвих обставин.

За результатами проекту планується підготувати зміни до законодавства, які посилять адресність та ефективність надання державної соціальної допомоги.

У рамках проекту удосконалюються процеси надання соціальної допомоги, покращується адміністрування соціальних виплат і послуг, стимулюється розвиток сімейних форм виховання та соціальна підтримка дітей-сиріт і сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Більше інформації щодо Проєкту на сайті: https://www.msp.gov.ua/timeline/Proekt-Modernizaciya-sistemi-socialnoi-pidtrimki-naselennya-Ukraini-.html

та в Facebook: https://www.facebook.com/modernization.msp