27 січня – скорботна дата

Дата: 27.01.2022 16:28

27 січняскорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ? жахливої трагедії, жертвами якої стали близько шести мільйонів евреїв. Для вшанування цієї скорботної дати в бібліотечних закладах Центру культури та дозвілля Великобілозерської  сільської ради з 25 по 30 січня діють тематичні викладки літератури для відвідувачів бібліотеки:

• «Голокост: пам’ять во спасіння» - Сільська бібліотека Центру культури та дозвілля;

• «Голокост – трагедія всесвіту » - Відділення №1 Сільської бібліотеки Центру культури та дозвілля;

• «Цього не можна забувати» - Відділення №4 Сільської бібліотеки Центру культури та дозвілля;

• «Голокост – шрам на серці людства» - Відділення №5 Сільської бібліотеки Центру культури та дозвілля.

• Фото без опису