A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

До уваги учасників АТО та ООС!!!

Дата: 25.01.2022 11:11
Кількість переглядів: 107

Фото без опису

 

До уваги учасників АТО та ООС!!!

 

     Відділ соціального захисту в с. Велика Білозерка Управління соціального захисту населення Василівської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до Закону України від 22 жовтня 1993 року №3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням” право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням мають:

     - учасники бойових дій - не частіше ніж один раз на рік терміном на 21 день;

     - особи з інвалідністю внаслідок війни - позачергово щороку строком на 21 день;

   - особи з інвалідністю внаслідок війни із захворюванням нервової системи      (з наслідками травм і захворюванням хребта та спинного мозку) відповідно до медичних рекомендацій, з них:

І та ІІ груп – до санаторіїв ( відділень) спинального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

ІІІ групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 21 день;

    - постраждалих учасників Революції гідності – не частіше ніж один раз на рік строком на 21 день;

       - учасники війни – не частіше ніж один раз на два роки строком на 21 день.

      У разі коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

      Вказані громадяни мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування.

       Для отримання санаторно-курортного лікування необхідно  звернутись до Центру надання адміністративних послуг за місцем реєстрації, на надати такі документи: заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію відповідного посвідчення, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосередню участь  особи в антитерористичній операції чи заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Під час подання копій документів, особи надають їх оригінали для огляду.

За додатковою інформацією звертатись до Відділу соціального захисту який знаходиться за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 120. Телефон для довідок  20349.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора