Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

До уваги учасників АТО, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності!

Дата: 25.01.2022 10:54
Кількість переглядів: 91

Фото без опису

 

До уваги учасників АТО, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності!

 

Відділ соціального захисту в с. Велика Білозерка Управління соціального захисту населення Василівської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 №432 «Про затвердження Порядку організації та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності», учасники антитерористичної операції, особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, які мають один із таких статусів:  

особа з інвалідністю внаслідок війни;

учасник бойових дій;

учасник війни;

член сім’ї загиблого (померлого) Ветерана війни;

постраждалий учасник Революції Гідності,

має можливість безкоштовно пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації. Професійна адаптація осіб за робітничими професіями здійснюється шляхом професійної орієнтації, первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням навичок, умінь та побажань..

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами. Строк професійного навчання не може перевищувати 12 місяців.

 Є можливість пройти навчання в автошколі, та отримати спеціальність водія.

Послуги з профнавчання надаються одноразово  в порядку черговості.

Для отримання послуг з професійної адаптації необхідно звернутись до Відділу соціального захисту в с. Велика Білозерка за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та надати відповідні документи:

копія індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни);

копія посвідчення, що підтверджує статус;

копія документа (засвідчена підписом особи), що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (у разі відсутності у посвідченні ветерана війни посилання на норму Закону, відповідно до якої установлено статус).

Під час подання копії посвідчення, передбаченого абзацом четвертим цього пункту, особи пред’являють оригінал такого посвідчення.

Відділ соціального захисту в с. Велика Білозерка знаходиться за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 120. Телефон для довідок  20349.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора