Вітання Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2022 09:06

Шановна громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди загальнонаціонального свята українського народу –Дня Соборності України!

Це свято нагадує нам, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!
    Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності перед наступними поколіннями.
     Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо нашої громади та України!
      Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення однієї мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

З повагою, Великобілозерський сільський голова Юрій РИБАЛКА