День Соборності України у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5

Дата: 21.01.2022 15:34

Щорічно 22 січня всіма українцями відзначається національне свято – День Соборності України. Саме у цей день, у далекому 1919 році возз'єдналися Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Респуліка. Офіційно ця подія святкується з 1999 року. Територіальна єдність України ще з давніх часівдуже болюча тема, так як вороги завжди "роздирали" нашу Батьківщину на дві частини. Тепер це свято, як ніколи актуальне. Всього за тисячу кілометрів від нас ведуться запеклі бої за єдність та свободу України.

Сьогодні всі учні нашої школи об'єдналися, аби показати свою любов та підтримку до своєї рідної, єдиної країни. Вони, як і безліч наших співвітчизників, закликали в цей урочистий день  утворити «Ланцюг єднання» й таким чином продемонструвати своє величезне бажання, щоб вся Україна, від Луганська до Волині, була єдина, велика, сильна та неподільна країна, вигукнувши: «Від Луганська до Волині в Україні всі єдині!». Патріотичні гасла лунали весь день зусібіч, а патріотичний дух та піднесений настрій панували в нашому закладі.

Автори: Катерина УСЕНКО

Олена КУРТЯК