МОЯ УКРАЇНА – СОБОРНА ДЕРЖАВА

Дата: 21.01.2022 15:32

22 січня в Україні відзначають День Соборності. У цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни.

З нагоди відзначення цього свята у Великобілозерській ЗОШ І- ІІ ступенів №4 були проведені такі заходи:

• 1-4 класи – урок-мандрівка «Україна – Соборна держава», година спілкування «І дорослий знає, і дитина – Україна у нас єдина!», інформаційна хвилинка «Захід, схід – одна країна! Це Соборна Украна!», відео подорож в минуле «22 січня».
  • 5-9 класи – інтегрована гра-вікторина «Моя багатогранна Україна», розповідь «День Соборності України», виховна година «Соборна мати Україна, одна для всіх, як оберіг!», усний журнал «Єдина країна – єдиний народ!», бесіда «Я – частина великої держави», історичний квест «Для нас вона в світі єдина, одна – Україна!».