Урочистий мітинг «Соборна. Вільна. Неподільна» з нагоди відзначення Дня Соборності України

Дата: 21.01.2022 15:31

22 січня весь український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії - День Соборності України, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

З цієї нагоди на території Великобілозерської громади відбувся урочистий мітинг «Соборна. Вільна. Неподільна». Учасники заходу на чолі з Великобілозерським сільським головою Юрієм РИБАЛКОЮ урочистою ходою пройшли до пам’ятника Тарасу Шевченку і поклали квіти до підніжжя великого Кобзаря, який віддав усі свої сили боротьбі за визволення рідної України, за її свободу і світлу долю.

Присутні пригадали історію становлення незалежності та Соборності України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв січових стрільців та юних Героїв Крут, борців за свободу під час Революції Гідності, патріотів нашої держави, які полягли на Сході.

За інформацією Сільської бібліотеки Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради