Продовжуємо інформувати про сімейні форми виховання

Дата: 19.01.2022 16:13

З метою популяризації сімейних форм виховання, 18.02.2022 року спеціалістами Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради серед жителів громади розповсюджено інформаційні матеріали з питань сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, що мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.

Дізнатися більше про умови та можливості різних сімейних форм виховання  можна у спеціалістів Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 120, с. Велика Білозерка, Василівського району, Запорізької області.

Чекаємо на Вас!