Вітання Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ з Водохрещем Христовим

Дата: 19.01.2022 08:11

Шановні жителі Великобілозерської громади!

Щиро вітаю усіх Вас зі Святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом!

Хрещення Господнє – одне з головних християнських свят, що символізує джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

У цей святковий день Водохреща бажаю кожному зберегти чисту душу, здоровий та сильний дух. Саме ці якості відкривають всілякі можливості, які дозволяють подолати різні труднощі на шляху до здійснення наших планів та задумів. Нехай третє свято різдвяно-новорічного циклу принесе всім мир, здоров`я, сімейне благополуччя та добробут, нові професійні здобутки та успіхи, спокій та вдачу, залишивши у минулому все недобре.

Зі святом!

З повагою,