До уваги зацікавлених осіб!

Дата: 14.01.2022 13:18

До уваги зацікавлених осіб!

З 24.01.22 по 27.01.22 Головним галузевим науково-навчально-методичним центром з питань охорони праці Таврійського державного агротехнологічного університету на території громади буде проведено навчання із загальних питань охорони праці для керівників та посадових осіб сільськогосподарських підприємств, а також спеціальне навчання з питань охорони праці для посадових осіб та інших працівників, безпосередньо зайнятих на роботах зі зберігання, транспортування і застосування агрохімікатів та пестицидів. Також в навчанні можуть взяти участь інші суб’єкти господарювання.

Зацікавленим у навчанні до 20.01.2022 необхідно подати до сільської ради список осіб, які будуть проходити навчання.