Вiтання Великобiлозерського сiльського голови Юрiя Рибалки з Новим роком та Рiздвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 08:21

Шановні жителі Великобілозерської громади!

Напередодні Нового Року прийміть мої найщиріші вітання з прийдешніми святами!
Жодні свята не дарують нам стільки світлих надій, такого передчуття щастя, як Новий рік та Різдво Христове. Це особливий і магічний для кожного з нас час - збережені в пам’яті спомини з дитинства: новорічна ялинка, подарунки, теплі зустрічі з рідними і близькими.

Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Щастя Вам і достатку, любові та натхнення, мудрості та гідності! Хай новий рік додасть всім нам нових сил, принесе нові сподівання та можливості для їх реалізації! Хай непохитною буде наша віра в те, що разом ми подолаємо усі негаразди та виклики часу.

Бажаю, щоб у новому році природа подарувала всім нам щедрий врожай, щоб у кожному домі був і хліб, і до хліба! Здоров’я вам і особистого щастя, хай ніколи тепло та турбота не оминають ані Вас, ані Ваші оселі!
Щасливих та веселих Вам свят! Миру всім нам і нашій Україні!

З повагою,
Великобілозерський