Запорізька область переходить до жовтої зони епідемічної небезпеки

Дата: 29.12.2021 16:15

Шановні  громадяни! Відповідно до рішень Державної та регіональної комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 30 грудня 2021 року Запорізька область переходить до жовтої зони епідемічної небезпеки. Така ситуація стала можливою завдяки покращенню епідемічної ситуації. Але перехід до жовтої зони епідемічної небезпеки не привід втрачати пильність та не дотримуватися правил епідемічної безпеки, особливо у святкові дні.

Нагадуємо, що у межах жовтого рівня епідемічної небезпеки ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та співробітників;
  • робота закладів освіти, в яких вакциновано менше ніж 100% персоналу;
  • проведення масових заходів;
  • робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури;
  • робота закладів громадського харчування (окрім роботи навинос та адресної доставки);
  • робота спортзалів, басейнів;
  • міжобласні та міжнародні перевезення.

Обмеження, передбачені жовтим  рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів:

• «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів);
  • «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів);
  • міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів);
  • іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);
  • негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години).
  • сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Таким чином, для роботи та відвідування закладів під час жовтого рівня достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат або тимчасову довідку 063-О, видану лікарем. Наразі термін дії жовтого сертифіката – 30 днів.

З метою забезпечення максимальної безпеки громадян звертаємося до кожного мешканця громади з проханням дотримуватись встановлених норм та обмежень.

Сподіваємось на відповідальність кожного з вас! Бережіть своє життя та своїх близьких! Будьте здорові!