Дата: 29.12.2021 15:52

Міжрегіональне управління Національного агенства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях інформує про факти вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України "Про запобігання корупції".

Крім того, Міжрегіональне управління Національного агенства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях повідомляє, що в Управлінні створено поштову скриньку dnipro.anticor@nads.gov.ua, на яку можна повідомити про факти вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України "Про запобігання корупції".