Увага! Погіршення погодних умов!

Дата: 28.12.2021 11:49

За інформацією Запорізького обласного центру з гідрометеорології, в найближчий час із збереженням до кінця доби 28 грудня очікуються значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу, місцями сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина, ожеледь, на дорогах ожеледиця, пориви східного вітру 15-20 м/с (І рівень небезпеки, жовтий).

З ночі залучено 3 бригади та 6 одиниць спецтехніки на ліквідації негоди, яка працюватиме впродовж доби.

У зв'язку з цим,  наполегливо просимо жителів громади не виїздити на авто без нагальної потреби, а водіїв за кермом бути особливо уважними та обережними, відмовитися від ризикованих маневрувань, дотримуватися правил дорожнього руху, дистанції щодо інших транспортних засобів, обирати раціональну швидкість. Водіям, які їдуть позаду спецтехніки необхідно дотримуватися дистанції у 30-40 метрів, щоб уникнути пошкоджень машини, адже під час робіт можуть відлітати камінці, складові протиожеледної суміші.