Громада вітає з новорічними та різдвяними святами дітей пільгових категорій та їх рідних!

Дата: 24.12.2021 13:53

Зимові свята - одні з найяскравіших та довгоочікуваних свят як для дiтей, так і для дорослих, адже це святкова ялинка, новорічнi прикраси та різноманітні смаколики. Звичайно, найбільше цих свят очікують дітлахи.

Сьогодні діти пільгових категорій відчули наближення святкової атмосфери. До них завітали представники виконавчих органів Великобілозерської сілької ради з подарунками та привітаннями, щоб дні світлих свят стали для кожного з них незабутнім дивом і казкою, яка ніколи не скінчиться.

Нехай завжди здійснюються ваші найпотаємніші й найфантастичніші мрії і задуми, серце буде зігріте любов’ю і теплом, домівка повниться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Щиро бажаємо вам, щоб сьогодні й кожного наступного дня ваші дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради вашого щасливого майбутнього.