Про участь у відкритому турнірі з тактичного пейнтболу на кубок Народного депутата України Юлії Яцик

Дата: 25.12.2021 10:43

24 грудня 2021 року на спортивному стадіоні КЗ «Василівський ліцей «Сузір'я» Василівської міської ради проведено відкритий турнір з тактичного пейнтболу на кубок Народного депутата України Юлії Яцик.

У змаганнях брали участь учні 11 класів закладів загальної середньої освіти Василівського району.

Перше місце серед десяти команд школярів територіальних громад Василівського району, що приймали участь у турнірі, здобула команда учнів Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради.

Вітаємо наших переможців - Євгена АВРАМЕНКА, Ігоря ЯГАНА, Дар'ю ІСАЄВУ, Руслана ВОЛКОВА та Євгенія АНДРУШКА! Бажаємо й надалі вірити у власні сили та досягати подальших спортивних успіхів!

Дякуємо Народному депутату України Юлії Яцик, усім організаторам турніру за підготовку і проведення змагань та за отримані незабутні враження і позитивні емоції від участі!