Про візит голови Василівської районної ради Олени Здор до Великобілозерської громади

Дата: 24.12.2021 08:35

23.12.2021 до Великобілозерської сільської територіальної громади з робочим візитом завітала голова Василівської районної ради Олена ЗДОР.          Під час зустрічі з керівництвом Великобілозерської сільської ради та депутатським корпусом вона поінформувала про те, що у 2021 році Василівською районною радою було проведено конкурс на створення офіційної символіки новоствореного району. Переможцем даного Конкурсу було визначено Валерію РУДЕНКО. Під час робочого візиту Олена Василівна вручила Валерії заслужену відзнаку та побажала творчих успіхів та здобутків у майбутньому.    Олена ЗДОР та депутат Василівської районної ради Зоя ЛОСЄВА відвідали Будинок дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради, обговоривши з директором Катериною ВОЙТЕНКО   основні напрямки діяльності закладу.  Під час візиту Олена Василівна подарувала комплекти настільних ігор для дітей.                                                                                   Цього ж дня голова Василівської районної ради відвідала комунальне некомерційне підприємство «Центральна лікарня» Великобілозерської сільської ради Василівського району.                                                                                            Спільно із заступником сільського голови Юрієм Лизюрою та головним лікарем Володимиром Мацьком обговорили заходи щодо боротьби з коронавірусом COVID-19 на території громади, можливості лікарні, оглянуто нове медичне обладнання яке придбано в поточному році.                                                              На попередній сесії районної ради для фінансування заходів, спрямованих на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 були виділені кошти у розмірі 100,000 тис. грн. з районного бюджету Великобілозерській сільській раді для забезпечення потреб лікарні у придбанні медикаментів та медичного обладнання. На цей час кошти освоєно за призначенням.                                                                                  Наприкінці робочої зустріч наголошено, що пріоритетним завданням для керівництва громади є збереження закладу, його розвиток та підвищення якості надання медичних послуг на підпорядкованій території.