Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ТРИВАЮТЬ ПЕРЕВІРКИ ВИКОНАННЯ КАРАНТИННИХ НОРМ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

Дата: 20.12.2021 12:27
Кількість переглядів: 203

Фото без опису

 

 

Під головуванням очільника Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха 20 грудня відбулася чергова щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів. Учасники заходу обговорили низку питань, зокрема, дотримання карантинних норм «червоного» рівня карантинних обмежень, в якому на сьогодні перебуває область за показниками захворюваності на COVID19.

У Запорізькій області перевірки об’єктів з потенційно високим скупченням людей тривають. Про хід цих заходів  під час наради з керівниками структурних підрозділів повідомив директор Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької області Андрій Булавінов.

Згідно обліку результатів перевірок дотримання обмежувальних заходів, встановлених для «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки, в Запорізькій області у період з 13 по 19 грудня проведено 1 515 перевірок, складено 324 протоколи.

Найбільше перевірок було проведено у Запорізькому районі – 1 026, у Мелітопольському районі проведено 339 перевірок, Бердянському - 87, Пологівському - 32 та Василівському – 31 перевірка. Більша частина складених протоколів у Запорізькому районі -  276 протоколів, у Мелітопольському районі  - 23, у Василівському – 15,  у Пологівському – 7, у Бердянському - 3.

 

 

Департамент культури та інформаційної політики


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора