Про підсумки проведення I етапу обласної учнівської олімпіади з предмета «фізична культура» у 2021/2022 навчальному році

Дата: 17.12.2021 15:22

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів закладів освіти Великобілозерської сільської ради в онлайн-форматі проведено І етап обласної учнівської олімпіади з предмета «фізична культура» у 2021/2022 навчальному році. В олімпіаді взяли участь 3 команди учнів закладів загальної середньої освіти Великобілозерської сільської ради. Склад команди становить 1 юнак + 1 дівчина.

Програма олімпіади складалася з двох основних блоків: теоретичний блок випробувань та практичний блок випробувань. 09 грудня 2021 року учасники олімпіади взяли участь у онлайн - тестуванні «Теоретико-методичні знання», а 15 грудня 2021року проявляли свою міць, силу та витримку  у випробуваннях практичного блоку  (настільний теніс, бадмінтон, CrossFit Kids - «Кидок м’яча в ціль», «Планка «скелелаз», «Розгинання-згинання рук  з упору позаду зігнувшись на гімнастичній лаві», «Планка Ball»).

За результатами олімпіади на підставі рішення суддівської бригади в командному та особистому заліку учні зайняли такі місця:

1 місце - РОМАНЕНКО Ігор та КОСІКОВА Анжеліка (Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради);

2 місце - КЛЄВАКІН Олександр та ЛАГОДА Надія (Філія Великобілозерського навчально – виховного комплексу №1 (школа – дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3);

3 місце - ЗАЯЦЬ Олександр та СИДОРЯКІНА Ірина (Великобілозерська ЗОШ І- ІІ ступенів № 4).

Дякуємо всім за участь у олімпіаді, а РОМАНЕНКУ Ігорю та  КОСІКОВІЙ Анжеліці бажаємо перемоги у II етапі обласної учнівської олімпіади з предмета «фізична культура».