Шановні мешканці громади! Будьте обережні при використання пічного опалення!

Дата: 15.12.2021 16:28

Щорічно, з настанням холодів, зростає ймовірність виникнення пожеж. В осінньо-зимовий період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає з причин порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що під час цих пожеж гинуть люди!  У зв’язку з цим,  ще раз нагадуємо про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Під час використання опалювальних печей та димарів постійно слідкуйте за їх станом, за справністю електричних мереж та своєчасно їх ремонтуйте. Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищі, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях!

Запам’ятайте! Кожному громадянину слід постійно піклуватися про належний стан протипожежного захисту своїх помешкань та вміти  перегороджувати шлях розлюченому полум'ю. Лише спільними зусиллями ми зможемо відвернути біду!