Вітання сільського голови Юрія РИБАЛКИ з Днем працівників суду

Дата: 15.12.2021 09:56

Шановна Оксано Олександрівно!                                                   Працівники суду та ветерани судової системи Великобілозерської громади!

Від імені усієї Великобілозерської громади щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників суду!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від кожного з Вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від Вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Вірю, що Ваш професіоналізм, відповідальність та сумлінне виконання обов’язків стануть запорукою нинішніх і майбутніх досягнень системи правосуддя нашої країни та дадуть кожному громадянину можливість реалізувати право на справедливий суд та захистити порушені права, свободи і законні інтереси.

Щиро зичу суддям, усім працівникам суду та ветеранам судової системи міцного здоров’я, родинного добробуту, професійних успіхів та вірного служіння ідеалам добра і справедливості. Нехай кожне прийняте Вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

З повагою,                                                                                                        Великобілозерський сільський голова Юрій РИБАЛКА