ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ У ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОМУ НВК № 1

Дата: 08.12.2021 09:14

7 грудня, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки. Вперше його провели у 2019 році. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки.

До Всесвітнього дня української хустки чарівні дівчатка та вчителі Великобілозерського НВК №1 приєднуються до флешмобу «Зроби фото з хусткою».

З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов'язковим головним убором заміжньої жінки. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.

Тож, відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу.