Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних сил України!

Дата: 06.12.2021 08:34

Сьогоднi, 6 грудня, в Україні відзначається День Збройних сил України. Це свято мужніх, незламних воїнів, які завжди готові захищати мирних жителів, територіальну цілісність та кордони України. Це по-справжньому всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного сувереніту України, а також тих, хто допомагає вiйськовим у скрутнi хвилини.

Щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Від усієї душі зичимо всім військовослужбовцям успіхів пiд час виконання завдань, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань!

Велика подяка Вам за відданість, мужність та витримку!

Цього дня схиляємо голови перед воїнами, які віддали своє життя за Україну та мирне небо для нас.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,                                                                                                                        сільський голова Юрій РИБАЛКА,                                                                          депутатський корпус та виконавчий апарат                                                      Великобілозерської сільської ради