День пам’яті жертв голодоморів у Великобілозерському НВК №1

Дата: 29.11.2021 09:23

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів, про страшну трагедію в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

У Великобілозерському НВК №1 було проведено заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів:

• інформаційна година " Ми - пам'ятаємо. До Дня пам'яті жертв Голодоморів в Україні" (5-Б клас);
  • година пам’яті «Жнива скорботи» (8-Б клас );
  • інформаційні хвилинки "Засвіти свічку пам'яті" (2-Б клас), "Пам'ятаємо» (9 клас);
  • виховна година присвячена жертвам Голодомору 1932 - 1933 років. " Квітка - незабудька з паперу - значок пам'яті Голодомору" (3-А клас);
  • інтегроване заняття "Від зернини до хлібини" (2-А клас);
  • уроки пам'яті “ Ми пам'ятаємо ”, діти виготовили квітки – незабудки (3-Б), «Засвіти свічку пам’яті» (1-Б клас), «Незабудки пам’яті» (1-А клас);
  • хвилина спілкування «Засвіти свічку пам'яті" (4-Б клас);
  • виховні години «Ми пам'ятаємо...» та ознайомилися з книгою «Ми пам'ятаємо» (6-А клас), «Ціна хліба - життя» (10 клас), "Голодомор - біль душі та пам'ять серця" (7-Б клас), «Жнива скорботи» (4-А клас), «Україна пам'ятає!" (5-А клас);
  • бесіда "Голодомор 1932-1933 рр. " (8-А клас);
  • перегляд презентації "Голодні тридцяті" (7-А клас);
  • година спілкування «Колосок пам’яті» (11 клас), "Невиплакані сльози України" (6-Б клас).

Учні школи впродовж дня мали змогу переглянути інформаційний куточок «Пам’ятаємо страшну історію», долучитися до загальношкільної акції «Свічка пам’яті жертвам Голодомору». Члени гуртка «У пошуках минулого» вшанували пам’ять жертв Голодомору, запаливши свічку біля пам’ятного знака.