Проведено перевірку

Дата: 18.11.2021 16:23

18 листопада  2021 року представниками  Великобілозерської сільської ради, К-Дніпровського управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області, сектору поліцейської діяльності № 1 Василівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та головним спеціалістом відділу цивільного захисту та оборонної роботи Василівської РДА проведено моніторинг 2 продовольчих магазинів на території с. Велика Білозерка. Здійснено заходи контролю стосовно дотримання  рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період  карантину,  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря. Виявлено 4 порушення карантинних обмежень.