Проведено перевірку

Дата: 17.11.2021 10:15

16 листопада  2021 року представниками  Великобілозерської сільської ради, К-Дніпровського управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області, сектору поліцейської діяльності № 1 Василівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та головним спеціалістом відділу цивільного захисту та оборонної роботи Василівської РДА проведено моніторинг 2  продовольчих магазинів та 1 непродовольчого магазину на території с. Гюнівка. Здійснено заходи контролю стосовно дотримання  рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період  карантину,  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря. Вивлено 4 порушення карантинних обмежень. Адміністративні протоколи не складено.