На Запоріжжі завершили капітальний ремонт двох ділянок автодороги Т-08-05 Кам'янка-Дніпровська - Велика Білозерка - Веселе у Василівському районі Запорізької області. 9 кілометрів дороги відремонтували за 176 млн 526 тисяч грн.

Дата: 17.11.2021 08:30

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

По основному проїзду автодороги Т-08-05 фінішували роботи з капітального ремонту ділянки загальною протяжністю 9 км.

Наразі шляховики завершили роботи з влаштування фінального шару з асфальтобетону по основному проїзду ділянки, яка пролягає за с. Велика Білозерка в напрямку смт Веселе.

Наразі ще тривають роботи з укріплення та планування узбіччя, розчищення придорожньої смуги від чагарників та дрібнолісся. Незабаром тут почнуть встановлювати нові дорожні знаки, бар’єрну огорожу та нанесуть дорожню розмітку пластиком.

Підрядником виступило ТОВ "Автомагістраль-Південь". Ремонт однієї з ділянок обійшовся у 105 млн грн, другої - 71 млн грн.

На автодорозі Т-08-05 підрядне підприємство "ÖZALTIN" веде роботи з капітального ремонту ще на двох ділянках траси загальною протяжністю 28,5 км.