У Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №4 проведено заходи з нагоди Міжнародного Дня толерантності

Дата: 16.11.2021 16:06

У рамках Міжнародного Дня толерантності, який відзначається 16 листопада, та з метою формування в здобувачів освіти загальнолюдських моральних цінностей у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4 були проведені такі заходи:

• Акція «Створи дерево толерантності»
  • 1-2 класи – гра-акція «Долоньки», презентація «Ми різні, але рівні», гра «Якщо ти людина, то повинен…», бесіда «Що ти знаєш про толерантність?», гра «Створи квітку толерантності»
  • 5-6 класи – відеоподорож «Толерантність врятує світ», вікторина «Світ навколо нас», круглий стіл «Дружній колектив: який він?», виховна година з елементами тренінгу «Толерантність та нетерпимість».

Педагог-організатор Тетяна Работягіна